"Kiedy stoisz na księżycu i patrzysz z oddali na Ziemię, wszystkie różnice i fobie bledną i zaczynasz się zastanawiać, że w rzeczywistości to jest jeden świat i dlaczego do jasnej cholery nie nauczymy się żyć wspólnie jak porządni ludzie".

Frank Borman, astronauta amerykański

Konflikty są obecne w naszym życiu nieprzerwanie, stanowią one integralną jego część, ujawniają się na różnych poziomach.

Konflikt jest bardzo często spostrzegany jako zjawisko posiadające jedynie negatywne aspekty, przynoszący niszczące efekty. Ale to nie obecność konfliktu lecz myślenie o nim i sposób rozwiązywania może być destrukcyjny.

Konflikt przeprowadzony w odpowiedni sposób może mieć aspekt pozytywny – gdy pomaga stronom otwarcie rozmawiać o różnicach, gdy kończy się rozwiązanie problemu, angażuje strony konfliktu w osiągnięcie porozumienia.


Rywalizacja w biznesie jest potrzebna. Przynosi rozwój.

Motywuje do pracy. Niepotrzebne spory interpersonalne, w zespole, pomiędzy działami w organizacji. Te jednak niczego dobrego nie wnoszą.

Zadbaj o to, by Twój zespół nauczył się w sposób konstruktywny rozwiązywać konflikty. Tak, by mając na uwadze cele organizacji, dążył do porozumienia.

konflikty


Oferujemy Ci:

strz2

mediacje lub negocjacje mające na celu rozwiązanie konfliktu

strz1

trening dla liderów w zakresie rozwiązywania konfliktów w zespole

strz5

warsztat dla zespołu wzmacniający jego wiedzę i umiejętności w zakresie metod i narzędzi skutecznego rozwiązywania konfliktów

SENSE consulting


ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań
tel. / fax: 61 843 26 11
biuro@senseconsulting.pl
NIP 778-14-56-826
REGON 300885673
KRS Nr 0000309859
Wysokość kapitału zakładowego: 66.000 zł

Biuro w Krakowie
ul. Cystersów 20A/19, 31-553 Kraków

Biuro w Katowicach
ul. Mickiewicza 15, p. 503, 40-951 Katowice

Polityka prywatności

Klauzula informacyjnaPOROZMAWIAJMY!
tel. 61 843 26 11DOŁĄCZ DO NAS!


NEWSLETTER


Chcesz być na bieżąco, znać aktualne konkursy, a nie zaglądasz regularnie na naszą stronę? Zapisz się do newslettera SENSE – znajdziesz w nim zawsze porcję świeżych wiadomości!